4dots ImgTransformer

Resim Düzenleme Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.26 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma 4dots Software
Bilgisayarınızda bulunan resimleri kolay bir şekilde düzenlemek için kullanabileceğiniz 4dots ImgTransformer yazılımını Windows bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda bulunan resimleri kolay bir şekilde düzenlemek için kullanabileceğiniz 4dots ImgTransformer yazılımını Windows bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İşletim sisteminizde bulunan Windows gezgini ile entegre bir şekilde de çalışabilen yazılım sayesinde bilgisayarınızda bulunan tüm resimleri listeleyebilir, görüntüleri 30' un üzerinde farklı formata dönüştürebilirsiniz. Ayrıca yazılımda bulunan sürükle bırak desteğini kullanarak düzenlemek istediğiniz resimleri hızlı bir şekilde program arayüzü üzerine taşıyabilir ve hemen düzenleme işlemine başlayabilirsiniz.

4dots ImgTransformer ile resimlerinizde kolaylıkla görüntü boyutunu değiştirebilir, renk derinliği ve çözünürlük ayarlarını yapabilir, parlaklık, kontrast ve gama gibi değerleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Buna ek olarak sadece tek bir fare tıklaması ile resimlerinizi döndürebilir, bulanıklık giderebilirsiniz. 

4dots ImgTransformer indir